naglowek_kariera.jpg

Praca

Poszukujemy osób na stanowisko HANDLOWCA

Opis stanowiska:

Wymagania:

 Oferujemy:

Osoby zainteresowane pracą w naszej firmie prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego na adres: biuro@dicht.pl

Prosimy o dołączenie klauzuli:

 „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97r. o ochronie danych osobowych Dz. U. nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami.

Systemy

Współpraca

Kontakt

SIEDZIBA FIRMY: BIURO HANDLOWE I PRODUKCJA:
FBH DICHT ul. Obrońców Modlina 9
Marian Jamróz 30-733 Kraków
ul. Wolska 3a
30-663 Kraków
                        tel. 12 314 11 70
                        fax. 12 314 11 75
                        e-mail: biuro@dicht.pl

Dla architektów

Pragniemy zaproponować Państwu nasze produkty, które poza walorami funkcjonalności i solidności doskonale komponują się z estetyką wnętrz. Wszystkie oferowane przez nas systemy zabudowy odznaczają się wysoką trwałością i są wykonane z niezwykłą starannością, z najlepszych materiałów.

Dowiedz się więcej